Tło 1

KASETONY, PYLONY, PRODUKTY LED

Banner image
Kasetony świetlne uważane są za profesjonalny i elegancki nośnik reklamy. Są doskonale widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Rozróżniamy kilka podstawowych form kasetonów świetlnych.
Kaseton w ramie aluminiowej z licem z plexi oklejonej folią do podświetleń – dla osób oczekujących większego efektu świetlnego, gdyż kaseton taki świeci całą powierzchnią.
Niezwykle estetyczny i elegancki jest kaseton z dibondu. Materiał ten daje możliwość frezowania, gięcia i kształtowania, co pozwala na uniknięcie widocznych łączeń między frontem i bokiem. Grafika jest wyfrezowana i podklejona kolorową plexi. W tej konstrukcji uzyskujemy efekt świecenia samych liter. Jeszcze bardziej prestiżowo wygląda kaseton w tej formie, ale z literami wystającymi poza płaszczyznę dibondu. W przypadku miejsc o ograniczonej powierzchni ekspozycyjnej stosujemy kaseton semaforowy montowany prostopadle do elewacji. Wykonuje sięgo w profilu aluminiowym, najczęściej jako dwustronny świecący w całości.
Pylony to duże, wolnostojące reklamy świetlne, posiadające stabilną konstrukcję wewnętrzną oraz lico z dibondu lub plexi. Zawierają przede wszystkim treści informacyjne, wskazują kierunek do firmy, przedstawiają profil działalności. Do pylonów zaliczamy tzw. totemy, czyli zbiorcze pylony, na których reklamuje się więcej niż jedna firma. Zazwyczaj montowane są przed budynkiem informując klientów jakie firmy znajdują się wewnątrz. Totem ma możliwość łatwej wymiany paneli z oznakowaniem bez ingerencji w konstrukcję.
Kaseton świetlny, blacha, plexi. Lokalizacja: Bielsko-Biała
Lady prezenterskie podświetlane, mdf lakierowany i polerowany, tuby świetlne. Lokalizacja: studio Eleven Sports Warszawa
Pylon świetlny, aluminium, plexi, stal. Lokalizacja: Siewierz
Pylon świetlny, dibond, plexi, stal. Lokalizacja: Żory
ARCHIPELAGIA