Tło 1

LITERY I GRAFIKI PRZESTRZENNE

Banner image
Litery przestrzenne to efektowny sposób oznakowania siedziby firmy i prezentacji firmowego logo. Wykonane są ze styroduru, bardzo lekkiego materiału o jednolitej strukturze, który charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, co pozwala na zastosowanie go w ekspozycjach zewnętrznych. Dzięki stosowanej u nas metodzie pokrywania styroduru piaskiem z żywicą otrzymujemy produkt o wyjątkowej trwałości, który posłuży w niezmienionym stanie przez wiele lat. Litery te idealnie nadają się do stworzenia logotypów i napisów na elewacjach budynków. Dodatkowo, aby podnieść estetykę można wykończyć litery licem z plexi, której błyszcząca powierzchnia znacznie wpłynie na wygląd napisu.
Litery i grafiki blokowe to obecnie bardzo popularna forma oznaczania obiektów oraz tworzenia dekoracji reklamowych. Litera taka składa się z aluminium (boki), plexi (lico) oraz PCV – tył, na którym umieszczone jest oświetlenie LED. Litera rozświetlona od środka jest doskonale czytelna w nocy, a dzięki swej przestrzennej budowie jest również bardzo dobrze widoczna w dzień.
Litery kwarcowe - opatentowana przez nas nowatorska technologia polegająca na pokryciu styropianu powłoką z piasku kwarcowego zatopionego w żywicy akrylowej. Technologia ta pozwala uzyskać twardą, jednolitą powłokę oraz stworzyć logotyp o dowolnym wymiarze i kolorze.
Logotyp podświetlany z dibondu. Lokalizacja: Gliwice
Litery kwarcowe, piłka z laminatu szklanego. Lokalizacja: Centrum Handlowe Wrocław
Litery blokowe podświetlane. Lokalizacja: Podkonice
Litery kwarcowe, długość logotypu 7,5m. Lokalizacja: Mrzeżyno
ARCHIPELAGIA