strona główna > poznaj nas > jak pracujemy

Jak pracujemy

Przede wszystkim ustalamy oczekiwania klienta, a następnie przedstawiamy mu nasze propozycje wykonawcze. Przy doborze rozwiązań kierujemy się zawsze dobrym interesem klienta, zarówno w zakresie przygotowywania pomysłów jak i optymalizacji samego przedmiotu zamówienia.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dbamy o zachowanie swobodnej wymiany informacji podczas całego procesu projektowo-wykonawczego i jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi czy sugestie. Ponieważ sam etap produkcyjny traktujemy jako część pracy projektowej możemy ingerować w ostateczny kształt dzieła aż do położenia ostatniej warstwy lakieru.

Do naszej pracy podchodzimy w sposób przemyślany i odpowiedzialny, trzymając się sprawdzonych wzorców i technologii.

W naszej pracy stosujemy zawsze materiały atestowane rekomendowane przez producentów i placówki doświadczalno-naukowe. W tej dziedzinie współpracujemy z firmą C-L ze Słupska, Kauposil, Polimal oraz BASF, której reżimy technologiczne gwarantują wysoką jakość naszych produktów. W naszej firmie pracujemy głównie na technologii „fiberglass” oraz nowatorskiej i bardzo ekologicznej i niepalnej technologii laminatów akrylowych „ACRYLIC ONE” o klasyfikacji ogniowej zgodnie z normą EN 13501 – 1:2002.

Systemy lakiernicze stosowane przez nas w technice „airbrush” zapewniają długą żywotność kolorystyczną naszych wyrobów czy to w terenie otwartym, czy zamkniętym.

Na potrzeby realizacji powierzanych nam zadań dysponujemy odpowiednim zapleczem produkcyjnym w postaci hal o łącznej powierzchni 800 m2, oraz parkiem maszyn elektrycznych i pneumatycznych dostosowanych do prac które prowadzimy. Nasza kadra pracownicza składa się z przeszkolonych i doświadczonych osób z dużymi umiejętnościami manualnymi i wiedzą techniczną w zakresie technologii laminatów i form.

photo photo

Pewna inwestycja!

Decydując się na współpracę z naszą firmą nabywacie Państwo pewność co do trwałości i niezawodności naszych wyrobów oraz terminowości realizacji. Przekazując Państwu nasze produkty zadbamy, aby mieli Państwo kompletną informację na temat ich eksploatacji oraz konserwacji. Zapewnimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Archipelag ©2020
Archipelag-naprawdę wielki format! Figury z laminatu, figury reklamowe z żywicy Gliwice.
Polityka prywatnosci   Mapa serwisu

Z-ITS serwisy internetowe dla profesjonalistów